PORANEK MUZYCZNY "WIOSNA"

28 marca dzieci z grup III-IX uczestniczyły w koncercie zorganizowanym przez Zespół Szkół Muzycznych w Radomiu. Był to już trzeci koncert cyklu spotkań „Cztery Pory Roku”. Występ
w całości był poświęcony wiośnie. Każdy zaprezentowany utwór opowiadał o porze roku, która budzi świat do życia. Podczas występu tańczył znany już dzieciom zespół taneczny Orfa do takich utworów jak „Obudziły się pierwiosnki”, „Cztery pory roku - Wiosna” A.Vivaldiego. Na fortepianie usłyszeliśmy utwór „Polska”, na wiolonczeli został wykonany utwór „Humoreska”. Podczas koncertu dla dzieci zagrali uczniowie i nauczyciele szkoły muzycznej także na fletach, klarnecie, skrzypcach oraz saksofonie. Z całą przyjemnością uczestniczyliśmy w ww. koncercie. Dziękujemy organizatorom za świetny występ.