Występ z okazji Świąt Wielkanocnych w Domu Pomocy Społecznej - dzieci z grupy V, VI i IX

Wielkanoc - występ artystyczny dzieci z grupy V, VI i IX w Domu Pomocy Społecznej "Weterana Walki i Pracy"

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych mieliśmy ogromny zaszczyt wystąpić dla pensjonariuszy z Domu Pomocy Społecznej przy ul.Wyścigowej 16. W dniu 17 kwietnia 2019 roku zaprezentowaliśmy krótki program artystyczny, który oczarował wspaniałą publiczność. Dzieci z grupy V, VI i IX tańczyły, śpiewały i deklamowały wiersze, przybliżając wszystkim oglądającycm zwyczaje wielkanocne.Impreza przeznaczona była dla pensjonariuszy placówki z udziałem zaproszonych gości. Podczas spotkania nie zabrakło m.in. przedstawicieli władz Miasta – Pan Jerzy Zawodnik Wiceprezydent Miasta oraz Pani Magdalena Lasota – Radna Rady Miasta Radomia. Byliśmy dumni z naszych utalentowanych przedszkolaków. Nasza wizyta sprawiła wiele radości osobom starszym i chorym.