ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA 16.10.2017r.

16 października w naszym ogrodzie przedszkolnym odbyła się impreza integracyjna "ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA". Dzieci z wszystkich grup prezentowały ilustrację ruchową do wybranej piosenki:) Występy były bardzo udane! Rodzice wraz z dziećmi brali udział w wielu konkursach: szukali jeżyków w trawie, wykopywali ziemniaki z piaskownicy, rzucali ziemniakiem do pudła, a nawet ścigali się z ziemniakiem na łyżce:) Nagrody w konkursach były niezwykłe - "Ziemniaczkowe cudaczki", które zachwycały oryginalnością i pomysłowością. Były także zabawne tańce przy piosence "Kartofle". Wspólne zabawy sprawiły wszystkim mnóstwo radości i każdy z ochotą powędrował do "Jesiennej kawiarenki", w której czekała gorąca herbatka i pyszne ciasta przygotowane przez rodziców.