Dzień Edukacji Narodowej -14.10.2019 r.

Dzień Edukacji Narodowej, to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty.

W poniedziałek 14 października dzieci z grupy VI „Motylki” pod kierownictwem wychowawczyń Anny Pęksyk i Małgorzaty Cieślik swoim występem uczciły Dzień Edukacji Narodowej. Przedszkolaki podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście, pracownicy przedszkola , grono pedagogiczne, rodzice i dzieci. Przybyłych gości powitała dyrektor Anna Belowska, która skierowała do wszystkich wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną, troskę, oddanie i serdeczność, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki. Na zakończenie pracownicy otrzymali nagrody i kwiaty z rąk dzieci oraz dyrekcji przedszkola. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Ten dzień upłynął w miłej i serdecznej atmosferze i na długo pozostanie  w naszej pamięci.