Zaczarowana dynia i Kryształowy pantofelek - wystawa prac

PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW

KOCHANI RODZICE!

BARDZO!!! DZIĘKUJEMY ZA WYKONANIE TAK WIELU PRZEPIĘKNYCH PRAC PLASTYCZNYCH NA TEMAT: „ZACZAROWANA DYNIA” oraz „KRYSZTAŁOWY PANTOFELEK”.

PRACE SĄ PRZEPIĘKNE! ZOSTAŁY ZAPREZENTOWANE NA WYSTAWIE ZORGANIZOWANEJ W GŁÓWNYM BUDYNKU PRZEDSZKOLA. WSZYSCY OGLĄDAJĄCY WYSTAWĘ BYLI POD OGROMNYM WRAŻENIEM POMYSŁOWOŚCI I TRUDU WŁOŻONEGO W ICH WYKONANIE.

RODZICOM I DZIECIOM, KTÓRYCH PRACE MOGLIŚMY PODZIWIAĆ GRATULUJEMY TALENTU!!!

Niestety, ze względu na szybko psujący się materiał (dynie), z którego zostały wykonane karoce dla Kopciuszka musieliśmy już zakończyć wystawę. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć!

Zdjęcia  zostały przesłane organizatorowi Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna moc bajek”, w którym bierzemy udział.

Dyrektor przedszkola – Anna Belowska wraz z nauczycielkami