"Z darami natury świat nie jest ponury!"

rok temu

W październiku dzieci w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Z darami natury świat nie jest ponury! wykonały następujące zadania:

- grupa III wykonała zadanie 3. Drewnianki - kodowanki- zabawa w kodowanie z użyciem naturalnych materiałów przyrodniczych. Dzieci na podstawie kody odtwarzały kasztanowe obrazki.

5 Jeżowy domek- wykonanie schronienia dla jeży na czas zimowego snu. We współpracy z rodzicami wykonały Domek dla jeża. Dzieci ustawiły go przed oknami sali aby móc obserwować przybycie gościa. Zebranymi podczas spacerów liśćmi ozdobiły okolice domku

- grupa V wykonała zadanie 16. Boso przez świat- dowolna interpretacja tematu. Dzieci pokonywały ścieżkę sensoryczną z materiałów, które następnie zostały wykorzystane do stworzenia pracy plastycznej.