Wigilia 3 i 4-latków

Miły nastrój już panuje

wigilijnych potraw sporo...?

Krasnale czując już świąteczną atmosferę wraz z rodzicami i paniami zorganizowały spotkanie wigilijne. Dzięki nieocienionej pomocy rodziców grupa postanowiła świętować wraz z naszymi najmłodszymi grupami- Kotkami i Supersmykami. Jak starodawny zwyczaj nakazuje, dzieci wraz z panią Dyrektor i paniami złożyły sobie świąteczne życzenia dzieląc się opłatkiem, dzieci przepięknie zaśpiewały kolędę oraz przystąpiły do uroczystego poczęstunku. Było nam bardzo miło spędzić ten szczególny czas wspólnie, ciesząc się swoją obecnością i przepysznymi smakołykami. Nasze spotkanie świetnie wpisało się w realizację zadania 15. ?Savoir vivre przy stole? Międzynarodowy Projekt Edukacyjny ?Z kulturą mi do twarzy?.