Krasnoludki i Muchomorki na zajęciach z Sensorycznej Edukacji Żywieniowej

6 miesięcy temu

W dniu 29.11.2023 grupa Krasnoludków i Muchomorków uczestniczyła w zajęciach z Sensorycznej Edukacji Żywieniowej Moc Odżywiania- Agnieszka Romanowska- Popiel. Dzieci poznały panią dietetyk, która opowiedziała o zdrowym odżywianiu i zdrowych produktach. Za pomocą różnych zmysłów poznawały rożne produkty takie jak: suszona żurawina, pestki dyni, wiórki kokosowe, rodzynki, płatki, suszony banan i inne, z których stworzyły zdrowe musli. Przedszkolaki układały z klocków ?kanapkową? wieżę, która był instrukcją do wykonania pełnowartościowych kanapek. Wszystkim dzieciom bardzo podobały się zajęcia, które były smaczne, zdrowe i kolorowe. Dziękujemy Moc Odżywiania- Agnieszka Romanowska- Popiel za przekazaną wiedzę o zdrowym odżywianiu i wspaniałą zabawę.