Warsztaty krawieckie Muchomorków

miesiąc temu

Dzisiaj odwiedziła nas babcia Zosi. Przygotowała dla dzieci niezwykłe warsztaty krawieckie. I choć sama nie jest krawcową, to bardzo lubi szyć, wykonywać ozdoby z materiałów i robić piękne laleczki. Dzieci bardzo serdecznie ją przywitały i wspólnie obejrzeliśmy film na temat zawodu krawca.
Babcia Zosi przeczytała także dzieciom kolejne opowiadanie o misiu Guziku, który spotkał Panią Wiosnę .
Dzieci samodzielnie wykonywały szmaciane lalki. Wycinały materiał, wykonywały małe ubranka...a niektóre z dzieci samodzielnie szyły. Wszystkim należą się wielkie brawa za twórczą pracę .
Ogromnie dziękujemy pani Iwonce, babci Zosi za poświęcony czas, przygotowanie kukiełek dla każdego dziecka i wielkie zaangażowanie oraz pomoc dzieciom przy robieniu prac.
Wielki uścisk od wszystkich dzieci.