ŚLUBOWANIE NA PRZYJACIELA PRZYRODY

3 tygodnie temu

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyło się ślubowanie na " Przyjaciela Przyrody". Swoją obecnością na tej uroczystości zaszczyciły nas : pani Elżbieta Molenda - Prezes Zarządu Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Radomiu i pani Grażyna Gumola - Prezes Oddziału Miejskiego Radom Ligi Ochrony Przyrody. Z ich rąk przedstawiciele wszystkich grup otrzymali pamiątkowe medale i legitymacje członkowskie Ligi Ochrony Przyrody.

Specjalnie z tej okazji wystąpili dla nas uczniowie z klasy 3 B z PSP Nr 24 w Radomiu, należący do Klubu Młodych Ekologów. Zaprezentowali oni dzieciom program artystyczny nawiązujący do ekologii. Mogliśmy obejrzeć w ich wykonaniu taniec kwiatów, przedstawienie pt. "Teatrzyk Ekologiczny" i usłyszeć piosenki o recyklingu, czy segregacji odpadów.

Na zakończenie wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę " Moja planeta" . Brawo dla wszystkich małych i dużych ekologów!!! Wspólnie dbamy o przyrodę.

Za organizację i przeprowadzenie imprezy odpowiedzialna była pani Basia Wojszko z grupy Muchomorki, która wspólnie z panią Grażyną Gumolą przygotowała występ dzieci z klasy 3 B.